• VZDELÁVACIE POUKAZY 2018

• VZDELÁVACIE POUKAZY 2017

Žiak môže využiť vzdelávací poukaz aj na inej škole alebo v inom školskom zariadení, vrátane ZUŠ. Žiak nie je povinný poukaz odovzdať žiadnemu poskytovateľovi záujmového vzdelávania.

Vziať už odovzdaný vzdelávací poukaz a použiť ho v inej škole alebo školskom zariadení  v priebehu príslušného školského roka je možné len z objektívnych dôvodov, napríklad, ak sa rodina žiaka presťahovala, záujmové vzdelávanie zaniklo, zmenil sa zdravotný stav dieťaťa a podobne.

Dôležité termíny

do 10.9.2018 Vydanie vzdelávacích poukazov – každý žiak obdrží vzdelávací poukaz, informácia bude sprostredkovaná cez žiacku knižku.

Zákonný zástupca podpíše vzdelávací poukaz a žiak ho odovzdá príslušnému triednemu učiteľovi alebo vedúcemu záujmového útvaru.

Do 22.9.2018 vedúci záujmového útvaru odovzdá vyzbierané vzdelávacie poukazy so zoznamom žiakov riaditeľke školy. Škola vzdelávacie poukazy zaeviduje a do 25. 9. 2018 odovzdá protokol zriaďovateľovi.

Upozorňujeme všetkých záujemcov o krúžky, že zúčastňovať sa jednotlivých krúžkov môže žiak aj bez vzdelávacieho poukazu.