• Informatická súťaž iBobor 2019

• Informatická súťaž iBobor

Dňa 11.-14.11.2019 prebehla na Slovensku on-line informatická súťaž iBobor, do ktorej sa zapojilo i 171 žiakov našej školy, a to 37 žiakov z 2. ročníka, 10 žiakov z 3. ročníka, 20 žiakov zo 4. ročníka, 13 žiakov z 5. ročníka, 30 žiakov zo 6. ročníka, 21 žiakov zo 7. ročníka, 22 žiakov z 8. ročníka a 18 žiakov z 9. ročníka.

Tohto roku sme na škole mali dokonca i riešiteľa S PLNÝM POČTOM BODOV, a to v kategórii Drobec

KAREN RAJNOHOVÚ  3.B

Patrí jej veľká gratulácia.

Úspešných riešiteľov z našej školy bolo 38, a to:

• z kategórie Drobec (2. a 3. ročník) 12 žiakov – Karen Rajnohová, Ján Rajnoha, Matúš Palovčík, Kristián Peter Havetta, Maxim Petrovič, Sofia Valachová, Filip Mravík, Matúš Pavlovič, Lea Turzová, Juraj Jobko, Adam Gáfrik, Sára Pechová,
            • z kategórie Bobrík (4. a 5. ročník) 13 žiakov – Oliver Stoila, Samuel Hučka, Adam Havran, Sebastián Minár, Adam Petrík, Lea Kuťková, Alex Ágh, Oliver Erdély, Šimon Mikla, Petra Haromšitzová, Lea Petra Palčeková, Kristína Tenkelová, Nelly Pokorná,
            • z kategórie Benjamín (6. a 7. ročník) 8 žiakov – Matej Petrík, Patrick Solčiansky, Lukáš Ďurček, Michal Debnár, Nina Tonkovičová, Júlia Kordošová, Alica Šindlerová, Marko Fazekaš,
            • z kategórie Kadet (8. a 9. ročník) 5 žiakov – Diana Šabová, Tereza Grznárová, Adela Tenkelová, Sebastián Herda, Lucia Ružičková.

Všetkým úspešným riešiteľom gratulujeme a všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník iBobra...

Mgr. Martina Jelínková

• Vianočný stromček s pozdravmi z celého sveta

• Do galérie Vianočný stromček s pozdravmi z celého sveta boli pridané fotografie.

Vianočný stromček s pozdravmi z celého sveta.

V októbri na našu výzvu zorganizovať výmenu vianočných pozdravov medzi školami z celého sveta zareagovalo veľké množstvo záujemcov, a tak sme sa so žiakmi našej školy pustili do výroby vianočných pozdravov.

Radosť z blížiacich sa najkrajších sviatkov v roku deti pretavili do svojich nápadov a fantázie, čoho výsledkom boli krásne, ručne robené vianočné pozdravy. Pozdravy sme postupne odosielali už od konca októbra, aby svojich adresátov zastihli ešte pred najkrajšími sviatkami.  Naše pozdravy putovali do Talianska, Španielska, Grécka, Portugalska, Maďarska, Českej Republiky, Poľska, Ukrajiny, Kazachstanu, Gruzínska, Turecka, Rumunska, Bulharska, ale aj Bangladéšu, Portorika a Thajska.

Teraz nám postupne prichádzajú pozdravy od nich a my sme sa rozhodli, že si s nimi ozdobíme náš vianočný stromček.

Takže VESELÉ VIANOCE alebo MERRY CHRISTMAS

Mgr. Martina Malá