• OK v minifutbale McDonald´s Cup 2019

• Aktualizovali sme Športové súťaže

Dňa 26.04.2019 sa konalo okresné kolo v minifutbale žiakov a žiačok I. stupňa ZŠ – McDonald´s Cup. Turnaja sa zúčastnilo 8 družstiev. Do finále postúpili ZŠ Žitavany, ZŠ Červený Hrádok, ZŠ Sľažany a ako minuloročný víťazi ZŠ Mojmírova ZM.

Výsledky : 1. miesto ZŠ Žitavany

2. miesto ZŠ Červený Hrádok

3. miesto ZŠ Sľažany

4. miesto ZŠ Mojmírova ZM

Naša zostava : Matej Klučka IV.A, Diana Šedivá IV.A, Nina Bánska IV.A, Alex Paulov III.A, Nikolas Béber III.A, Michal Mulica III.A, Eduard Mandelík III.A, Marco Mihalička II.B, Kristián P, Havetta II.B, Marko Komžík II.B.

• „Futbal v meste“ 2018/2019

• Aktualizovali sme Športové súťaže

Žiaci našej školy úspešne reprezentovali školu na turnaji „Futbal v meste“, ktorý sa konal 17.04.2019 na parkovisku Kauflandu. Cieľom turnaja bolo zapojiť čo najviac detí a dospelých do hrania futbalu na netradičných miestach v mestách (námestia, parkoviská, plochy supermarketov, atď.). Dopoludnia až do 14,30 hod. prebiehal turnaj žiakov a popoludní hrali dospelí.  Detského turnaja sa zúčastnilo 8 družstiev – 3 školy a 5 futbalových družstiev. Hralo sa v 2 skupinách. Našimi súpermi boli JUVE, ZŠ Machulince a ZŠ Tekovské Nemce. Zo skupiny sme postúpili z 1. miesta a hrali sme s postupujúcim z 2. miesta – Štupľami z druhej skupiny. Zápas sme vyhrali a bojovali sme o celkové 1.miesto s Vrábľami. V riadnom hracom čase zápas skončil remízou  0:0. Potom sa kopali penalty cez celé ihrisko do prázdnej bránky rozmerov 1,2 x 0,8 m bez brankára. Prehrali sme 1:2 a skončili na peknom 2. mieste.

Výsledky : 1. miesto Vráble

2. miesto ZŠ Mojmírova ZM

3. miesto ZŠ Machulince

Naša zostava : Alex Paulov III.A, Nikolas Béber III.A, Michal Mulica III.A, Marco Mihalička II.B (kapitán), Kristián P. Havetta II.B, Marko Komžík II.B, Matúš Páleník II.B, Diana Šedivá IV.A.  Strelci gólov : A. Paulov 4, N. Béber 3, M. Mihalička 2,  K. Havetta 1.